Swarmwise / Mądrość Roju – Rick Falkvinge

Taktyczny poradnik, jak zmienić świat.

Napisana w 2013 roku, książka jednego z założycieli pierwszej Partii Piratów – to taktyczny przewodnik po zmienianiu świata za pomocą efektywnej kosztowo metodologii roju.

Jest to podręcznik przywództwa, który pokazuje, jak szwedzka Partia Piratów była w stanie pokonać konkurencję, wydając mniej niż jeden procent budżetu wyborczego i pokazuje, jak każdy pozbawiony pieniędzy i czasu menedżer może skopiować tę metodologię, niezależnie od tego, czy celem jest działalność społeczna, biznesowa czy polityczna…

„Mądrość Roju” (Swarmwise) opisuje, w jaki sposób jeden człowiek był w stanie stworzyć globalne zjawisko dążenia do zmian politycznych. Jest to również taktyczny podręcznik, jak ty też możesz okiełznać moc roju i pokierować jego siłę dla własnych celów. W ten sposób, nie ma znaczenia, czy próbujesz zmienić zasady gry w biznesie, w polityce czy normy społeczne i jest to szczególnie przydatne, gdy nie masz żadnych pieniędzy i masz mało czasu.

Rick Falkvinge założył w 2006 roku pierwszą na świecie Partię Piratów.

W 2021 roku książka została przełożona na język polski przez członka P3 – Bernarda Pyszkiewicza i udostępniona do pobrania na naszej stronie.

Rick Falkvinge – sylwetka

Urodzony jako Dick Greger Augustsson 21 stycznia 1972, jest szwedzkim przedsiębiorcą IT, znanym jako założyciel i pierwszy przewodniczący Szwedzkiej Partii Piratów.

Więcej

Pobierz książkę Swarmwise / Mądrość Roju – Taktyczny poradnik, jak zmienić świat w wybranym formacie: